czwartek, 13 lutego 2014

Krata i militarna zieleń

Krata to motyw, który bardzo często przewijał się podczas jesienno - zimowych pokazów.W tym roku jest dużo większych rozmiarów niż w poprzednim sezonie.Modny jest jej każdy wzór:
szkocki tartan,
gingham,
krata Madras,
krata Księcia Walii,
krata pasterza,

tattersall,

szachownica.
Bardzo dobrze łączy się z grungowymi i punkowymi stylizacjami , jest również świetnym dodatkiem do eleganckich płaszczy i marynarek.Pojawiła się w kolekcjach takich projektantów jak m.in. Saint Laurent Paris,Moschino, Versace, Lanvin, Tommy Hilfiger czy Stella McCartney.Kartę można znaleźć również w polskich butikach i sklepach internetowych. Płaszcze w kraciasty print w Zarze. W kolekcjach rządzą też kraciaste koszule (Zara, H&M, C&A, Mango, Stradivarius), krata pojawiała się także na spodniach (Pull&Bear), szortach (F&F), spódnicach (Bershka), na sukienkach - (Zara,Pretty One, Orsay)
butach (Pull&Bear) i chustkach (Orsay).
  Zieleń przeżywa swój wielki powrót. W tym sezonie ubieramy nie tylko khaki, ale i odcień butelkowy.
Ciemna zieleń jest obecna w wielu jesienno-zimowe kolekcjach. Znajdziecie ją nie tylko na ubraniach, ale i biżuterii, butach czy torebkach. Ten stonowany kolor świetnie nadaje się nie tylko na co dzień również do pracy i na wieczór.
 Oto połączenie obu trendów w mojej wersjiczapka - bez nazwy
szal - bez nazwy
płaszcz - bez nazwy
rękawiczki - bez nazwy
kopertówka - bez nazwy
zegarek - Albatross
sukienka - second hand
rajstopy - bez nazwy
buty- Big Star


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz