sobota, 21 czerwca 2014

Kolor: żółty,niebieski,biały,czarny. Deseń: kwiatowy. Tkanina: odbarwiona .

Dziś pierwsza z wiosennych stylizacji ,chociaż można nazwać ją również letnią, bo 22 czerwca (czyli jutro) to pierwszy dzień kalendarzowego lata. Moja kreacja pochodzi z ostatnich kilku dni, kiedy było jeszcze cieplej. Można w niej wyróżnić cztery podstawowe kolory: żółty, niebieski, czarny i biały. Mówię o tym, ponieważ ten look wysłałam na konkurs pt. ,,Konkurs na stylizację GOCLEVER COLOUR CONCEPT”. Jego zasady to właśnie utworzenie stylizacji w wyżej wymienionych kolorach.
A jakie trendy są w niej zawarte? 
Deseń kwiatowy - to motyw, który pojawia się na wybiegach i w sieciówkach od kilku sezonów. Jest on idealny na lato. Ten deseń nadaje naszym stylizacjom lekkości, delikatności i romantyczności. Kwiaty coraz częściej występują również na dodatkach tzn. biżuterii czy opaskach na włosy.
Żółty - to kolor, który jest modny także od paru sezonów. Dominują wszystkie jego odcienie od intensywnych po delikatne wpadające w biel.
Kolor ten dodaje świeżości.
Odbarwienia - to na tkaninach, ubraniach  ,,plamy'' ciemniejsze i jaśniejsze. Takie rzeczy noszono w latach 80. Na wybiegach motyw ten został pokazany na kamizelkach, spodniach zwanych marmurkami. U mnie natomiast występuje na kurtce.
okulary przeciwsłoneczne - bez nazwy
naszyjnik - pamiątka z Ukrainy
kolczyki - (Zara) Top Fashion
kurtka jeansowa - second hand
bluzka - (Atmosphere) Top Fashion 
torebka - second hand
spodnie - Pepco
buty - House
sznurówki - pasmanteria
bransoletka - Missiu
zegarek - Time Trends

1 komentarz:

  1. poprosze stylizacje ze zlotymi trampkami

    OdpowiedzUsuń